43375мм² перетворіть на м² пж тіки правильно


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Михаил.

Ответ:

Для перетворення площі з мм² до м² необхідно поділити число на 1 000 000 (1 м² = 1 000 000 мм²), тому:

43375 мм² = 43375 / 1000000 м² = 0,043375 м²

Отже, 43375 мм² дорівнює 0,043375 м².

Отвечает Мерц Катя.

43375 мм² = 43375 / 1000000 м² = 0.043375 м² (до 6 знаків після коми)