-1.1/16 + (-2.3/8 ) = вирішуйте пж !!!! Не навгад !!!! Даю 10 балів на майбутнє дякую


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Для виконання цієї арифметичної операції нам потрібно привести дроби до спільного знаменника. Загальним знаменником буде 16:

-1.1/16 + (-2.3/8) = -1.1/16 - 2.9/16

Тепер ми можемо скласти чисельники, зберігаючи спільний знаменник:

-1.1/16 - 2.9/16 = -4/16 = -1/4

Відповідь: -1/4.