купили 0,8кг цукерок і 1,5 кг печива скільки заплатили за всю покупку якщо 1кг печива коштує 35,2

грн а 1кг цукерок у 2 , 5 рази дорожче за 1 кг печива​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Александра.

Ответ:

1) 35,2 + 17,6=52,8(1,5 кг печива)

2)35,2× 2,5=88(кг цукерок)

3)88÷10=8,8(100гр цукерок)

4)8,8×8=70,4(0,8 кг цукерок)

5)70,4+52,8=123,2(разом)