Обчисли довжину кола та площу круга, якщо: а) радіус кола дорівнює 1/2 см б) діаметр кола

дорівнює 28 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Алина.

Відповідь: а) не знаю б) 452,16 см2

Покрокове пояснення:

Довжина кола дорівнює : С= пd = 3,14 * 24= 75,36 см

Площа круга дорівнює: S=п*R^2  знайдемо радіус R=d/2=24/2=12 см

S=3,14*12^2 =452,16 см2