Дівчинка розмістила в альбомі 8 наклейок із тваринами, що в 6 разів менше, ніж із квітами. Скільки

накле- йок із квітами розмістила в альбомі дівчинка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Варнина Дарья.

Ответ:

48 наклейок

Пошаговое объяснение:

x : 6 = 8

x = 6 * 8 = 48

Отвечает Панова Дарья.

Кількість наклейок із тваринами = 8

Отже: кількість наклейок із квітами це

6 * 8 = 48

Отже, дівчинка розмістила в альбомі 48 наклейок із квітами.