У двох книжкових шафах розташовано 810 книжок. Перша шафа містить 4 полиці, а друга 5 полиць.

Скільки кни- жок у кожній шафі, якщо на кожній ці стоїть однакова кiлькiсть книжок? срочно даю 30 балов срочнооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Садоян Валера.

Ответ:Щоб розв'язати задачу, потрібно знайти кількість книжок на кожній полиці кожної шафи.

Загальна кількість полиць: 4 + 5 = 9

Кількість книжок на кожній полиці можна позначити як х. Тоді загальна кількість книжок у першій шафі буде 4х, а у другій - 5х.

Запишемо рівняння відносно х:

4х + 5х = 810

9х = 810

х = 90

Отже, на кожній полиці кожної шафи стоїть по 90 книжок.

Щоб знайти загальну кількість книжок у кожній шафі, потрібно помножити цю кількість на кількість полиць:

У першій шафі: 4 * 90 = 360 книжок

У другій шафі: 5 * 90 = 450 книжок

Таким чином, у першій шафі 360 книжок, а у другій - 450 книжок.

Пошаговое объяснение: