ВОПРОС ЖИЗНИ И СМЕРТИ! ДАЮ 85 БАЛЛОВ!!!! У ящику лежать 3 білі, 6 червоних, 9 синіх і 12 жовтих

куль. Із ящика навмання беруть одну кулю. Яка ймовірність того, що вибрана екля є білою або червоною

Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Илья.

Відповідь:

У ящику всього є 3 + 6 + 9 + 12 = 30 куль.

Кількість білих і червоних куль = 3 + 6 = 9

Таким чином, ймовірність того, що вибрана куля буде білою або червоною:

= кількість білих і червоних куль / загальна кількість куль

= 9/30

= 3/10

Отже, ймовірність того, що вибрана куля буде білою або червоною, становить 3/10 або 0,3 у відсотковому виразі.

Отвечает Лобур Маша.

Ответ:

Загальна кількість куль у ящику: 3 білі + 6 червоних + 9 синіх + 12 жовтих = 30 куль.

Щоб вибрати білу або червону кулю, потрібно взяти одну з 3 білих або 6 червоних куль. Таким чином, загальна кількість можливих виборів для задовільнення умови становить 3 + 6 = 9 куль.

Отже, ймовірність того, що вибрана куля є білою або червоною, дорівнює кількості задовільних виборів (9) до загальної кількості можливих виборів (30):
Ймовірність = 9/30 = 3/10 = 0.3, або 30%.

Таким чином, ймовірність того, що вибрана куля є білою або червоною, становить 30%.

Пошаговое объяснение: