Дріб 26/5перетворити в мішане число​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Данил.

Відповідь:

Щоб перетворити звичайний дріб на мішане число, необхідно знайти цілу частину та залишок від ділення чисельника на знаменник.

Знайдемо цілу частину: ціла частина буде дорівнювати результату ділення чисельника на знаменник.

26 ÷ 5 = 5 (ціла частина)

Знайдемо залишок: залишок буде дорівнювати чисельнику за відніманням добутку цілої частини на знаменник.

26 - 5 × 5 = 1 (залишок)

Відповідь: мішане число складається з цілої частини та звичайного дробу, де чисельник - залишок, а знаменник - початковий знаменник.

26/5 = 5 1/5

Отже, дріб 26/5 можна перетворити на мішане число 5 1/5.