Знайди суму довжин усіх ребер прямокутного паралеле- піпеда, виміри якого 2,5 дм, 0,8 дм і 10 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Швецова Мария.

Ответ:

Спочатку треба перевести всі величини до одиниці виміру. Можна обрати, наприклад, сантиметри. Тоді довжини сторін паралелепіпеда будуть:

2,5 дм = 25 см

0,8 дм = 8 см

10 см = 10 см

Тепер можна знайти суму довжин усіх ребер паралелепіпеда. Паралелепіпед має 12 ребер, кожен з яких сполучає дві протилежні вершини. Якщо позначити довжини сторін через a, b та c, то довжини ребер будуть:

a, b, c

Отже, сума довжин усіх ребер дорівнює:

2a + 2b + 2c = 2(a + b + c) = 2(25 + 8 + 10) см = 86 см.

Відповідь: 86 см.

Пошаговое объяснение: