Срочно Знайти найменше спільне кратне числа 60 і 120


Ответы на вопрос

Отвечает Сальникова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти найменше спільне кратне (НСК) двох чисел, ми можемо використовувати їхні прості множники та взяти найбільше з них.

60 можна розкласти на прості множники наступним чином:

60 = 2 * 2 * 3 * 5

120 можна розкласти на прості множники наступним чином:

120 = 2 * 2 * 2 * 3 * 5

Тепер ми можемо взяти всі прості множники, які зустрічаються у цих двох розкладах, і взяти їх найбільшу ступінь.

2 в найбільшій ступені, яку ми бачимо, є 2³ = 8

3 в найбільшій ступені, яку ми бачимо, є 3¹ = 3

5 в найбільшій ступені, яку ми бачимо, є 5¹ = 5

Отже, НСК(60, 120) = 2³ * 3¹ * 5¹ = 120.

Отже, найменше спільне кратне чисел 60 і 120 дорівнює 120.

Отвечает Копич Дмитрий.

Ответ:я не заню

Пошаговое объяснение:я не украинец