Ключ лелек пролетів за перший День 84,6 км. За другий день перельоту лелеки подала відстань на 33,7

км більшу, ніж за перший день, а за третій день - на 21,8 км меншу, ніж другий день. Скільки кілометрів пролетіли лелеки за три дні? — тільки відповідь, даю 20 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Солодкова Ксюша.

Ответ: 299,4

Пошаговое объяснение: вибач я все ж таки напишу:

1) 84,6+33,7=118,3(км) - подолала лелека за другий день;

2) 118,3-21,8=96,5(км) - подолала лелека за третій день;

3) 84,6+118,3+96,5=299,4(км) - подолала лелека за три дн

Відповідь: 299,4