12\5+5\21+4\15 9\40+3\8+5\16 1\28+2\35+5\14


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Николай.

Відповідь: 1) Дві цілих дев'ятнадцять двадцять перших

2) Сімдесят три восьмедисятих

3) Дев'ять Двадцятих

Покрокове пояснення:

Отвечает Абдибек Акзира.

Відповідь:

а) 12/5 + 5/21 + 4/15

Спочатку необхідно привести дроби до спільного знаменника:

12/5 = 252/105, 5/21 = 25/105, 4/15 = 28/105

Тепер можна додати чисельники дробів і отримати відповідь:

252/105 + 25/105 + 28/105 = 305/105 = 61/21

б) 9/40 + 3/8 + 5/16

Спочатку необхідно привести дроби до спільного знаменника:

9/40 = 54/320, 3/8 = 120/320, 5/16 = 100/320

Тепер можна додати чисельники дробів і отримати відповідь:

54/320 + 120/320 + 100/320 = 274/320 = 137/160

в) 1/28 + 2/35 + 5/14

Спочатку необхідно привести дроби до спільного знаменника:

1/28 = 5/140, 2/35 = 8/140, 5/14 = 25/140

Тепер можна додати чисельники дробів і отримати відповідь:

5/140 + 8/140 + 25/140 = 38/140 = 19/70

Покрокове пояснення: