Оля придбала 10 ручок за ціною 6 грн і 7 олівців за ціною 4 грн. На скільки більше заплатили за

ручки, ніж за олівці? Скласти числовий вираз та знайти його значення. Срочно пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Куцкий Андрей.

Пошаговое объяснение:

10×6=60 гривень коштують всі ручки

7×4=28 гривень коштують всі олівці

60-28=32 заплатили більше ніж за олівці

Отвечает Майорова Пелагея.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 10 * 6 = 60

2)7 * 4 = 28

3) 60 - 28 = 32

надіюсь правильно , але краще перевірити , бо я тупа , "на" це мабуть ділення і множення але там відповідь у десяткових дробах