Записати у вигляді добутку двох однакових за модулями множників число: 1). 1; 2).-25; 3).-64


Ответы на вопрос

Отвечает Агаев Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Жодне число, крім 1, не задовольняє умову завдання, оскільки якщо множники однакові за модулем, то їх добуток завжди буде додатнім. Тому множники у цьому випадку будуть 1 і 1, тобто добуток 1 * 1 = 1.

-25 = -5 * 5, отже, ми можемо записати -25 як добуток (-5) * (-5).

-64 = -8 * 8, отже, ми можемо записати -64 як добуток (-8) * (-8).

Отвечает Оверченко Аня.

Ответ:

рооорзмшснагсс

Пошаговое объяснение:

  1. гаишники пиши обязательно на работу по аорщппщнеен по КК в первой половине дня в неделю по алгебре