40 БАЛЛОВ СРОЧНО СЕЙЧАС РЕШИТЕ Розв'язати графічним методом x²+y²=9 x-y=2


Ответы на вопрос

Отвечает Сиева Рина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Графік рівняння x - y = 2 є пряма, яка перетинає осі координат в точках (2, 0) та (0, -2):

scss

Copy code

   |     * (2, 0)

   |   /

   | /  

   * ------

   |   \  

   |     \ *(0, -2)

Графік рівняння x² + y² = 9 є коло з центром у початку координат та радіусом 3:

markdown

Copy code

        *

     *     *

    *       *

   *         *

  *           *

  *           *

   *         *

    *       *

     *     *

        *

Точка перетину прямої та кола є розв'язком системи. З графіку видно, що вона знаходиться приблизно в точці (1, 3):

markdown

Copy code

        *

     *     *

    *   ●   *

   *         *

  *           *

  *           *

   *         *

    *       *

     *     *

        *

Таким чином, розв'язок системи рівнянь x² + y² = 9 і x - y = 2 графічним методом є (1, 3).