Периметр квадрата - 48 м. Цей квадрат поділили на чотири трикутника, з'єднавши відрізками

протилежні його вершини. Обчисли площу одного з трикутників

Ответы на вопрос

Отвечает Китаев Даниил.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Якщо периметр квадрата дорівнює 48 метрам, то довжина кожної його сторони дорівнює 48/4 = 12 метрам. Коли ми з’єднаємо протилежні вершини квадрата відрізками, ми отримаємо два перпендикулярних діагоналі. Довжина кожної діагоналі дорівнює √(12² + 12²) = 12√2 метрам.

Кожен з чотирьох трикутників є прямокутним із катетами розміром у половину довжини сторони квадрата (6 м) та гіпотенузою розміром у половину довжини діагоналей (6√2 м). Площа одного з цих трикутників складає (6 * 6)/2 = 18 квадратних метрів.