Спростіть вираз: 8,4+m-m-18,3


Ответы на вопрос

Отвечает Пирожкова Уля.
Перепишемо вираз згідно з правилами математики, де знак "+" можна не писати перед змінною "m":
8,4 + m - m - 18,3

Зверніть увагу, що вираз "m - m" дорівнює 0, оскільки віднімається число само від себе, тому можемо спростити:
8,4 - 18,3

Тепер здійснимо віднімання двох чисел:
-9,9

Отже, спрощений вираз має вигляд -9,9.
Отвечает Алексеева Ева.
8,4+m-m-18,3 = 8,4 - 18,3 = -9,9
-m та m знищуються. Оскільки сума двох протилежних величин дорівнює 0