Визначте масову частку Оксигену в кремнеземі SiO 2?


Ответы на вопрос

Отвечает Сапронов Дмитрий.

Відповідь:

53.3%

Пояснення:

Можемо знайти за формулою:

W=n*Ar/Mr *100%

Підставимо значення:

W(O)=2*16/60 *100%=53.3%

В.:53.3%