Задача 1. У книжці 210 сторінок. Учень про- читав всієї кількості. Скільки сто- 2 7 рінок

залишилось прочитати учневі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Минаев Макс.

Відповідь:150

Покрокове пояснення:210=7/7. 210:7=30. 30=1/7. 30*2 ( так як прочитав 2/7 ) = 60. 210 - 60=150

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Якщо учень прочитав всі 210 сторінок, то жодної сторінки не залишилося прочитати.

Щоб знайти скільки сторінок залишилося прочитати учневі, потрібно від 210 відняти кількість сторінок, які він вже прочитав:

210 - 27 = 183

Отже, учень ще має прочитати 183 сторінки.