2.Знайди всі натуральні значення x, за яких нерівність 2/3А)X={9;10};

Б)X={8;9};В)X={8;9;10};Г)інший варіант відповіді: _________

Ответы на вопрос

Отвечает Ряузов Саня.

Відповідь:

А) Для цього випадку, нерівність 2/3 < x буде виконуватись тільки при x >= 1. Але ми також знаємо, що x - натуральне число. Отже, можна записати:

1 <= x < 2/3 + 1

1 <= x < 5/3

Так як x повинне бути натуральним, можна вибрати лише значення 1, 2, або 3. Тому, всі натуральні значення x, для яких виконується нерівність 2/3 < x, є X = {2; 3}.

Б) Знову ж таки, ми можемо записати нерівність як 2/3 < x. Оскільки x - натуральне число, ми можемо вибрати лише цілі значення x більше 2/3, тобто x = 1 + 2/3, x = 2 + 2/3. Отже, всі натуральні значення x, для яких виконується нерівність 2/3 < x, є X = {3; 4}.

В) Аналогічно до (б), ми можемо записати нерівність як 2/3 < x і вибрати всі цілі значення x більше 2/3, тобто x = 1 + 2/3, x = 2 + 2/3, x = 3 + 2/3. Отже, всі натуральні значення x, для яких виконується нерівність 2/3 < x, є X = {3; 4; 5}.

Г) Якщо нерівність не задана, то не можна знайти відповідь на це запитання.

Покрокове пояснення: