4) (1 б) Турист їхав на велосипедi 4 год зі швидкістю у км/год і 7 км йшов пішки. Складіть

формулу для обчислення відстані S, яку подолав турист. Г) S = 4 : v + 7. A) S = 4v + 7; Б) S = 3 : v - 7; В) S=4:v+7

Ответы на вопрос

Отвечает Shulikov Vladislav.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

За час 4 години на велосипеді турист подолав відстань, що дорівнює швидкості, помноженій на час:

S1 = v * 4

Також турист пройшов пішки 7 км.

Отже, загальна відстань S, яку подолав турист, буде:

S = S1 + 7 = v * 4 + 7

Відповідно до варіантів в питанні, правильна відповідь буде г) S = 4 : v + 7.