Сторона правильного трикутника дорівнює 15 см. Знайдіть радіуси вписаного та описаного навколо

нього кіл. помоооооожіть срочноооо

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Руслан.

Ответ:

r=2,5√3 см

R=5√3 см

Объяснение:

a=15см

r=a/2√3=15/2√3=2,5√3 см

R=a/√3=15/√3=5√3 см