Знайдіть суму коренів рівняння (2х+10)(15-3х)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Савина Дарина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Рівняння (2х+10)(15-3х)=0 можна розв’язати шляхом знаходження коренів кожного множника. Якщо 2x + 10 = 0, то x = -5. Якщо 15 - 3x = 0, то x = 5. Таким чином, сума коренів рівняння дорівнює -5 + 5 = 0.

Отвечает Карпов Андрей.

Відповідь: 0.

Покрокове пояснення:

Якщо добуток 2 чисел =0, одне з чисел має =0.

Маємо 2x+10=0 або 15-3x=0.

2x=-10 //// 15=3x

Корені рівняння: x=-5 //// x=5, їх сума дорівнює 0.