3 літака , що летить горизонтально зі швидкістю 100 м / с скидають вантаж . Яку відстань пролетить

вантаж до місця падіння на землю , якщо висота літака над землею 400 м ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смекаловаа Карина.

Ответ: 890м

Объяснение:

Дано:

V=100м/с

g=10м/c²

h=400м

---------------

S-?

Время падения груза на Землю равно:

t=√(2h/g)=√(2*400/10)=8,9с

расстояние, которое пролетит груз, равно:

S=V*t=100*8,9=890м