За квадратну плитку із стороною 40 см заплатили 3920 грн. Знайдіть довжину підлоги, якщо її

ширина 2 м 80 см, а ціна плитки 70 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Нурберген Мариям.

Ответ:

Дано:

a=40 см=0,4 м;

Вартість усієї плитки 3920 грн;

Ціна плитки-70 грн;

b=2,8 см.

Знайти c.

Площа однієї плитки дорівнює:

S=(a^2)=(0,4)^2=0,16 м^2.

Тоді визначаємо, що 1 м^2 плитки складає 1/0,16=6,25~7 шт., тоді отримаємо: що ціна 70 грн за плитку, відповідає за 7 шт. плитки, що означає ціну за 7*0,16=1,12 м^2. Тоді знаходимо, що 1 м^2 плитки повинен коштувати 70/1,12=62,5 грн.

За усю плитку заплатили 3920 грн, значить площа плитки дорівнює S=3920/62,5=62,72 м^2.

Площа підлоги повинна дорівнювати площі плитки, тобто :

b*с=S, де b=2,8 м-ширина підлоги, c-довжина підлоги.

Тоді: c=S/b=62,72/2,8=22,4 м.

Пошаговое объяснение: