Вибрати число обернене до 5/6


Ответы на вопрос

Отвечает Лильен Егор.

Ответ: 6/5 або 1 1/5

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти обернене значення для 5/6, треба поміняти місцями чисельник і знаменник, а потім якщо виходить перетворити в мішане число

5/6 = 6/5 = 1 1/5