Катер плив 4години вниз по річці з швидкістю 17км/год.Знайти відстань, яку проплив катер за цей

час, якщо швидкість течії ріки 3км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Караваев Олег.

Ответ:

80 км

Пошаговое объяснение:

17 × 4 =68 (км) відстань що бодолав катер

3 × 4 = 12 (км) відстань що подолала вода( хз как обяснить)

68 + 12 = 80 (км) відстань, що проплив катер.