Визначити масу алюмінію, що нагрівається на 50ºС при одержанні 13,5 кДж теплоти. Питома

теплоємність алюмінію 920 Дж/(кг . °С). с решением​

Ответы на вопрос

Отвечает Подобедов Глеб.

Ответ: 0,3кг

Объяснение:

Дано:

Δt=50°C

Q=13,5кДж=13500Дж

c=920Дж/кг°С

--------------------

m-?

Q=cmΔt

m=Q/(cΔt)=13500/(920*50)=0,3кг