В одному ящику 8 кг винограду, що в 7 разу більше, ніж у другому, 1 8 B разу менше, ніж у третьому.

Скільки кілограмів винограду у трьох ящиках? будь ласка допоможіть!! дуже треба!!! даю 30 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Полшкова Рита.


1) 8 : 1 1/7 = 7кг - во 2 ящике
2) 8 * 1 1/8 = 9 кг - в 3-м ящике
3) 8 + 7+ 9 =24 кг - в 3-х ящиках