Ноутбук коштує 15600 грн. На Чорну п'ятницю знизили ціну на 10%. А через тиждень ще на 5%. Яка буде

ціна ноутбука пiсля знижень цiн?СРОЧНО!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Владик.

На Чорну п'ятницю знизили ціну на 10%

15600*10%=1560

15600-1560=14040

Через тиждень ще на 5%.

14040*5%=702

14040-702=13338

Відповідь: ціна ноутбука після знижень ціни буде 13338 грн.

Отвечает Бондаренко Настя.
Добре, найдено 1% від 15600 грн.
Це буде 156 грн, а 10 процентів
Це 156 помножити на 10 - буде 1560
15600-1560=14040 - ціна першої скільки
Щоб узнати 5% ділимо 1560 на 2, так як 1560-10% а 5% половина від 10%.
Буде 780
14040-780= 13260 - остання ціна ноутбука.