Решить задачу в одному селищі 560 мешканців ,що на 120 мешканців більше ніж в іншому . Ці два

селища утворили територіальну громаду . Скільки в ній громодян?

Ответы на вопрос

Отвечает Брайловский Виктор.

Ответ: 1000 мешканців

Пошаговое объяснение:

1) 560+120=680 (мешканців) - стільки мешканців у другому селі;
2) 560+680=1240 ( мешканців ) - стільки мешканців у територіальній громаді

Отвечает Онешко Ульяна.

Ответ: 1240

Пошаговое объяснение:

1 селище – 560 меш., на 120 меш. б. ніж 2 селище

2 селище – ?

Всього – ? (глав. пит)

Розв'язання

1.) 560+120=680 (меш) – 2 селище

2.) 680+560=1240 (меш)

Відповідь: 1240