Срочно((допоможіть будь ласка Прямокутник має сторони 2 см і 8 см. Знайдіть сторонуквадрата,

периметр якого дорівнює периметру даногопрямокутника. Обчисліть площу квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Арина.

Ответ:

1)8+2=10(см)-площа прямокутника

2)10х4=40(см)-площа квадрата

Відповідь:40см

Пошаговое объяснение: