6. В першiй теплиці зібрали 160 кг помідорів, в другiй - на 40 кг менше, ніж в першій. В третій

теплиці зібрали на 60 кг більше, ніж в другій. Скільки кг помідорів зібрали з трьох теплиць разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Олейник Снежана.

Ответ:560ьпомідорі

Пошаговое объяснение:160-40=120(п)-в другій теплиці. Це перша дія

2)120-60=180(п)в третій теплиці 3)160-120+180=560(п) Відповідь:560 помідорів разом