9) Знайди масу цілого гарбуза, якщо його п'ята частина важить 2 кг​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукин Никита.

Ответ:  10 кг.

Пошаговое объяснение:

1/5x= 2 кг.  Тогда

x=2 : 1/5;

x=2*5 = 10  кг.