На одній ділянці лісу юннати висадили 446 саджанців дерев,на другій на 160 саджанців більше,а на

третій 190. Скільки всього саджанців дерев висадили юннати на трьох ділянках?

Ответы на вопрос

Отвечает Зобов-Оконджо Яков.

Ответ:

1) 446+160 = 606 (сажен.) на второй делян.

2) 446+606 + 190 = 1242(сажен.) всего

Отвечает Дворядкина Софья.

Пошаговое объяснение:

1) 446+160+190=796

Відповідь: на трьо ділянках висадили 796 дерев