Банк надає кредит 50 000 грн зі ставкою 10 % річних. Яку суму потрібно повернути банку через два

роки?​ БУДЛАСКА З УМОВОЮ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сайов Влад.

Ответ:

60500 грн

Пошаговое объяснение:

10% = 10 : 100 = 0,1

1) 50000 + 0,1 * 50000 = 50000 + 5000 = 55000 (грн) - сумма долга через 1 год

2) 55000 + 55000 * 0,1 = 55000 + 5500 =60500 (грн) - сумма долга через 2 года