Поділіть число 10 на три частини,які пропорційні числам: 1) 1, 2, 2; 2) 2, 3, 5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сибирин Стас.

Відповідь:

2, 4, 4; 2, 3, 5.

Покрокове пояснення:

Для того щоб знайти пропорційні числа за іншим числом потрібно виконати наступні етапи:

1. Варто порахувати суму даних чисел: 1+2+2=5.

2. Початкове число потрібно поділити на цю суму: 10:5=2.

3. Кожну частинку треба помножити на цю частку: 1*2=2; 2*2=4; 2*2=4.

4. Перевіряємо: відношення 1:2:2 дорівнює відношенню 2:4:4.

Теж саме з числами 2, 3 і 5, тільки тут простіше:

2+3+5=10

10:10=1

2*1=2   3*1=3   5*1=5

Відношення 2:3:5 дорівнює відношенню 2:3:5.

Відповідь записана вгорі)