СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!! Дитячий басейн має такі розміри: довжина - 10 м, ширина – 4 м,глибина – 1 м.

Обчисліть об’єм басейну та об’єм води потрібнийдля його наповнення, маючи на увазі, що вода не має доходити докраю басейну на 20см.

Ответы на вопрос

Отвечает Савенко Данила.

Ответ:

Объем бассейна =  40 м^3.

Объем воды для наполнения = 39.2 м^3

Пошаговое объяснение:

Объем бассейна = длина * ширина * глубина = 10 м * 4 м * 1 м = 40 м^3.

Чтобы вычислить объем воды для наполнения, необходимо вычесть из общего объема бассейна объем воды, который не должен доходить до края бассейна (20 см * 10 м * 4 м = 0.8 м^3).

Объем воды для наполнения = 40 м^3 - 0.8 м^3 = 39.2 м^3