1. Функцію задано формулою у = 2х + 5.Знайдіть її значення при х=-3, 2, 0 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Винской Алексей.

Пошаговое объяснение:

При х=-3

у=2х+5

у=2*(-3)+5=-6+5=-1

При х=2

у=2*2+5=4+5=9

При х=0

у=2*0+5=5