Площа клумбы прямокутноi формы 128м2 . Ii ширина 4 м .на скiльки метрiв ширина менша за довжину ?


Ответы на вопрос

Отвечает Бахтин Матвей.

Ответ:

28

Пошаговое объяснение:

площа=ширина*довжина

128/4=32 (см)- довжина

32-4=28(см) різниця ширини та довжини