Площа саду дорівнює 36 га. Яблуні займають 5/6 площі саду. Яку площу займають яблуні?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гигин Игорь.

Якщо яблуні займають 5/6 площі саду, то їх залишок становить 1/6 площі саду. Можемо визначити площу яблунь, перемноживши площу саду на 5/6:

Площа яблунь = (5/6) * 36 га = 30 га.

Отже, яблуні займають площу 30 га.

Отвечает Потонейко Аля.

1) 36 : 6 = 6 - це 1/6 площі саду.

2) 6 * 5 = 30 (га).

Ответ: 30 га займають яблуні.