Знайдіть площу круга, діаметр якого дорівнює 4см. (π=3) у квадратних сантиметрів ​


Ответы на вопрос

Отвечает Семилетова Дарья.

Відповідь:12,56 cм^2

Покрокове пояснення:S=n×R^2

R=D:2=4:2=2 cм

S=3,14×2^2=3,14×4=12,56 cм^2