Радіус основи конуса дорівнює 6 см, а відстань від основи висоти до середини твірної дорівнює 5 см.

Знайдіть площу поверхні конуса

Ответы на вопрос

Отвечает Гузо Ванесса.

Ответ:

Площа поверхні конуса дорівнює:

S = π * r * (r + sqrt(h^2 + r^2))

S = π * 6 * (6 + sqrt(5^2 + 6^2))

S = π * 6 * (6 + sqrt(61))

S = π * 6 * (6 + 7.81)

S = π * 6 * 13.81

S = 250.76 см^2