Яка відстань від початку відліку до точки М(8,6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Мужикова Виктория.

Ответ:

Не вказано, який саме початок відліку мається на увазі. Якщо мова йде про стандартну систему координат на площині, то відстань від початку відліку (точки з координатами (0,0)) до точки М(8,6) обчислюється за формулою:

d = sqrt((8-0)^2 + (6-0)^2) = sqrt(8^2 + 6^2) = sqrt(64 + 36) = sqrt(100) = 10

Отже, відстань становить 10 одиниць.

Отвечает Яковлева Оксана.
8,6
Помойму так но не факт шо правельно