Середнє арифметичне чисел 3,7 і х дорівнює 9,1. Знайдіть число х. Дам 64 бала помогитее


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Александр.

Ответ:

х=14,5

Пошаговое объяснение:

составим уравнение:

(3,7+х):2=9,1

3,7+х=9,1*2

3,7+х=18,2

х=18,2-3,7

х=14,5