Чи є число 3 кореням рівняння -2х+5=1 срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Ден.

Щоб визначити, чи є число 3 коренем рівняння -2х + 5 = 1, ми повинні підставити 3 замість змінної х і перевірити, чи буде рівність істинною.

-2х + 5 = 1, коли х = 3:

-2 * 3 + 5 = -6 + 5 = -1

Отже, коли ми підставили х = 3 у рівняння -2х + 5 = 1, отримали -1, а не 0. Отже, число 3 не є коренем цього рівняння.

Відповідь: число 3 не є коренем рівняння -2х + 5 = 1.