6,4×0,35-0,48:1,6+1,4Треба крокі рішенняДам 40!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Владимир.

Спочатку виконуємо множення: 6,4 × 0,35 = 2,24.

Тепер маємо: 2,24 - 0,48 : 1,6 + 1,4.

Виконуємо ділення: 0,48 : 1,6 = 0,3.

Отримуємо: 2,24 - 0,3 + 1,4.

Проводимо додавання і віднімання починаючи зліва направо: 2,24 - 0,3 + 1,4 = 2,94 + 1,4.

Здійснюємо додавання: 2,94 + 1,4 = 4,34.