До супермаркету привезли 486 кг яблук. За тиждень продали-2/3 від усiх яблук. Скільки кілограмів

яблук залишилося у супермаркеті​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Виктория.

Відповідь: 162 кг

Покрокове пояснення: Дано:

Маса яблук, привезених до супермаркету: 486 кг

Продано 2/3 від усіх яблук

Щоб знайти, скільки кілограмів яблук залишилося у супермаркеті, потрібно обчислити масу яблук, які були продані, а потім відняти цю масу від початкової маси.

Знайдемо масу проданих яблук:

Маса проданих яблук = (2/3) * 486 кг

= (2/3) * 486 кг

= (2/3) * 486 кг

= 2/3 * 486 кг

= (2 * 486 кг) / 3

= 972 кг / 3

= 324 кг

Віднімемо масу проданих яблук від початкової маси, щоб знайти масу яблук, які залишилися:

Маса яблук, що залишилися = 486 кг - 324 кг

= 162 кг