Виразіть у метрах і відповідь запишіть десятковим дробом: 1) 5 м 7 дм; 3) 25 CM; 2) 15 м 58 CM;

4) 5 M 2 MM; 5) 5 м 5 дм 3 см; 6) 2 м 4 дм 3 см 2 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Жиянов Самандар.

1 дм = 0,1 м

1 см = 0,01 м

1 мм = 0,001 м

5 м 7 дм = 5 + 0,7 м = 5,7 м

25 см = 0,25 м

15 м 58 см = 15 + 0,58 м = 15,58 м

5 м 2 мм = 5 + 0,002 = 5,002 м

5 м 5 дм 3 см = 5 м + 0,5 м + 0,03 м = 5,53 м

2 м 4 дм 3 см 2 мм = 2 + 0,4 + 0,03 + 0,002 = 2,432 м