1) 5+3x=6.(x-2) 2)2.(x+1)>8.(3-x) помогите пожалуйста срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Шмелёва Кристина.
Розв'язуємо рівняння:
5 + 3x = 6(x-2)
Розкриваємо дужки:
5 + 3x = 6x - 12

Переносимо всі x на один бік, а числа на інший:
5 + 12 = 6x - 3x

Скорочуємо:
17 = 3x

Розділяємо на 3:
x = 17/3 або x = 5.67

Отже, розв'язок рівняння 5+3x=6.(x-2) є x = 5.67

Розв'язуємо нерівність:
2(x+1) > 8(3-x)
Розкриваємо дужки:
2x + 2 > 24 - 8x

Переносимо всі x на один бік, а числа на інший:
2x + 8x > 24 - 2

Скорочуємо:
10x > 22

Розділяємо на 10:
x > 2.2

Отже, розв'язок нерівності 2.(x+1)>8.(3-x) є x > 2.2.